Odkryj najlepsze produkty na AliExpress.

Natty przedstawia piękne i specjalnie wybrane produkty, które możesz zamówić na AliExpress. Dzięki nam odkryjesz unikalne oferty z największego sklepu internetowego na świecie.

Kupowanie bezpośrednio od producentów jest świetne. Kupowanie sprawdzonych produktów od zaufanych sprzedawców jeszcze lepsze!

Przeglądaj, udostępniaj i zamawiaj rzeczy, które pokochasz.

Natty to nie tylko zwykły katalog, to przede wszystkim pasja związana ze światem mody, makijażu, dekoracji wnętrz, stylem życia i wszystkim, co kobiece. Odkrywaj najnowsze trendy w świecie kobiet, zamawiaj towary z najwyższej półki w niewyobrażalnie niskich cenach.

Jak działa serwis Natty?

W serwisie polecamy najwyższej jakości produkty na każdą kieszeń. Większość w nich możesz kupić samemu, bezpośrednio na Aliexpress. Wybrane (mające cenę w PLN) możesz bezpiecznie zamówić za naszym pośrednictwem. Twoje opłacone zamówienie przekazujemy razem z wpłatą do naszego partnera, a Natty działa jako pośrednik handlowy. Paczki wysyłane są spoza UE.

Dlaczego warto zamawiać z Natty?

Kupując produkty za pośrednictwem naszego serwisu, masz pewność realizacji zamówienia, oraz bezpieczeństwo zakupów. Dzięki współpracy z naszymi zagranicznymi partnerami, możemy zaoferować unikalne produkty, oraz ceny o wiele niższe niż sklepy internetowe.

Dlaczego Aliexpress?

AliExpress to największy serwis zakupowy w internecie, który cechują znakomite ceny, darmowa dostawa, świetna obsługa klienta i ogromny katalog produktów. Polecając wyłącznie rzeczy z Aliexpress, sprawiamy że zakupy stają się proste, bezpieczne i przewidywalne.

Tworzony przez specjalistki.

Katalog Natty jest tworzony przez nasze wspaniałe konsultantki. Współpracujemy z kobietami z całego świata, które specjalizują się w modzie, makijażu, dekoracji wnętrz, oraz zdrowym trybie życia. Wybierają one uważnie jedynie najlepsze oferty, pozwalając wam na ominięcie czasochłonnych poszukiwań i cieszenie się zakupami!

Poznaj nasz zespół.

Natalia
Marta
Agnieszka
Sandra

Jesteśmy małym zespołem ludzi z całej Polski. Koniecznie dajcie znać, jeśli moglibyśmy Wam w czymś pomóc, lub jeśli macie pytania, propozycje, lub przemyślenia odnośnie serwisu.

Z chęcią dowiemy się co sądzicie o Natty!

Kontakt

Czas na zakupy.

Przeglądaj kolekcję unikalnych produktów dla kobiet i kupuj bezpiecznie razem z Natty.

Przejdź do zakupów